Rabat w wysokości 20 zł na artykuły dekoracyjne do domu+ wyprzedaże


sodoKilka ciekawych propozycji przygotował dla was sklep z artykułami dekoracyjnymi do domu (oświetlenie, meble, dodatki, szkło) SODO.pl. Po pierwsze po zapisaniu się na newsletter na stronie sklepu otrzymacie rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy. Ze zniżki można skorzystać przy koszyku o wartości przynajmniej 100 zł.

Kolejną propozycją sklepu jest wyprzedaż „Ogród i Taras”. W jej ramach można się zaopatrzyć w wybrane akcesoria dekoracyjne do ogrodu 20% taniej. Zniżka obowiązuje wyłącznie na asortyment, który możecie zobaczyć TUTAJ

W Sodo możecie znaleźć również 2 ciekawe kategorie produktów sprzedawanych ze sporymi zniżkami. Są to działy „OUTLET” i „DEFEKTY”. W pierwszym z nich zaopatrzycie się w towary z końcówek serii (wszystkie przedmioty są przecenione), natomiast w drugim z tych działów można kupić towary posiadające jakiś defekt. Tu zniżki sięgają naprawdę sporych kwot. Na przykład aktualnie dostępny jest stylowy stół drewniany do jadalni z lekko uszkodzonym narożnikiem w cenie niższej o 550 zł!

Ze wszystkich tych okazji możecie skorzystać na stronie sklepu – sodo.pl

One comment on “Rabat w wysokości 20 zł na artykuły dekoracyjne do domu+ wyprzedaże

  1. -

    Jakbyście szukali jakiejś promocji na panele i akcesoria to sporo jest na http://podlogi24.net/ Warto sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.